Praleisti svetainės naujienos

Svetainės naujienos

Gintas Andrijauskas paveikslėlis
Turing School veiklos moksleiviams 19/20 m.m.
Gintas Andrijauskas - Sekmadienis, 2019 rugsėjo 15, 19:57

Turing School - neformalaus IT švietimo organizacija, daugiau nei 3 metus mokanti 5-12 kl. moksleivius programavimo bendradarbiaudama su Harvard ir Edinburgho universitetais. Tai aukščiausio lygio tech lyderių kalvė su naujausia įranga, kurioje mokymasis primena darbą Google!

Būreliai_9-12.png

>Harvard CS50 AP - Harvardo universiteto įžanginis kursas į IT verslus ir programavimo meną, kuris prieš keletą metų buvo pritaikytas JAV mokykloms;

Daugiau informacijos: https://bit.

Skaityti likusią šios temos dalį
(Žodžių: 155)

Išmanioji Diena
Gintas Andrijauskas - Penktadienis, 2019 rugsėjo 13, 15:02

„Išmanioji diena“ - tai jau ketvirtus metus vyksiantis nemokamas konkursas 9-12 klasių moksleiviams! Mokslo populiarinimu misija apsiginklavusio konkurso komanda šiais metais spalio 10 dieną vėl pažers naujų bei galvą priversiančių pasukti klausimų rinkinį!

Nuo 2014 metų gyvuojantis konkursas „Išmanioji diena“ yra pirmasis ir unikalus tokio tipo konkursas Lietuvoje! Šis tarpdisciplininis, internete vyksiantis mokslo iššūkis iš mokinių pareikalaus ne enciklopedinių žinių, o gebėjimo mąstyti ir pasinaudojant mokykloje įgytomis žiniomis išmaniai spręsti pateiktas problemas.

Skaityti likusią šios temos dalį
(Žodžių: 246)