1 D klasės mokiniai kartu su auklėtoja geografijos mokytoja Gintare ir matematikos mokytoja Rūta mokykloje vykdomą patyriminę veiklą perkėlė už jos ribų – į Klaipėdos senamiestį. Miesto širdyje vyko orientacinės varžybos, kurių metu mokiniai grupėse naudodamiesi žemėlapiu ieškojo Klaipėdos senamiesčio įžymybių ir darėsi su jomis asmenukes. Užduotys tuo nepasibaigė, nes kiekviena grupė turėjo apie rastą objektą išspręsti matematines užduotis: išmatuoti žymiojo senamiesčio peliuko ausytės ir uodegytės ilgių santykį, apskaičiuoti Jono kalnelio plotį decimetrais, suskaičiuoti senamiesčio Anikės rankoje laikomos gėlės žiedlapių skaičių. Diena buvo pilna įvairiausių naujų potyrių, todėl savo smagiomis akimirkomis dalinamės su bendraamžiais.

gintare collage