Kviečiame į tėvų forumo susitikimą ,,Pažinti, patirti, atrasti“ sausio 21 d. 18 val. 108 kabinete.

Įsižeidė vėl vyresni
Ir bartis, ir grūmoti šoka:
Ne taip tu, jaunas, gyveni!
O aš taip gyvenu, kaip moku.

Lazdom baksnoja dėdės: štai
Tu ne su tais draugais draugauji,
Draugystė netikra tatai, –
O mano rankoj – lapų sauja…

O man užtenka pinigų,
Kiek rudeninis vėjas duoda.
Aš nenusiperku draugų –
Ir neparduodu.

J. Erlickas

Vasario 7 d. „Nuomonių klube“  su mokiniais ir jų tėvais, diskutavome tema „Paauglystės kryžkelėje“. Ši aktuali tema sujungė mus nuoširdžiam pokalbiui prie arbatos puodelio. Išgirdome mokinių ir jų tėvų nuomonę apie paauglystės laikotarpį, kuris yra atradimų metas. Mokiniai teigė, kad norėtų daugiau laiko praleisti su savo tėvais, kurie daug dirba ir ne visada gali dalyvauti savo vaikų gyvenime. Išaiškėjo, kad mokiniai ne visomis temomis gali kalbėtis su savo tėvais, nes mano, kad jie tiesiog jų nesupras arba supras klaidingai. Ir labai džiaugėmės, kad dar yra tėvų, kurie sudėtingu laikotarpiu sugeba užmegzti šiltus santykius su savo vaikais, yra jų patarėjais ieškojimų labirinte ir padeda nepasiklysti pasirenkant vertybes, kurios tampa pamatu formuojant savo gyvenimą.

Socialinė pedagogė Silvija

Collage bendravimas