Vasario 21 d. ,,Varpo“ gimnazijoje I-II klasių mokiniams vyko mokymai ,,Lyderystės mokykla“. Užsiėmimų tikslas buvo, kad gimnazistai susipažintų su asmeniniu lyderystės potencialu, tobulintų bendravimo įgūdžius, bendradarbiautų ir dirbtų užsibrėžto tikslo siekiančioje komandoje, mokytųsi konstruktyviai spręsti konfliktus. Mokymus vedė gimnazijos psichologė Jovita Šimkūnaitė.

Mokiniai piešė lyderio portretus, aptarinėjo savybes būdingas lyderiui, nusistatinėjo lyderystės stilių. Kūrė gimnazijos bendruomenei reikalingus renginius ir aptarė jų įgyvendinimo galimybes.

Baigiantis mokymams gimnazistai buvo patenkinti produktyviai ir turiningai praleidę laiką, susipažinę su kitų klasių mokiniais, patobulinę bendravimo įgūdžius. Mokiniai akcentavo mokymų naudingumą, išreiškė, kad norėtų tokių mokymų ir užsiėmimų daugiau ir dažniau.

„Varpo“ gimnazijos psichologė Jovita Šimkūnaitė