Trečius metus Klaipėdos regione organizuojamas projektas „Svajonių komandos“. Šiuo metu vyksta jaunųjų lyderių mokymai, juose dalyvauja aštuonių iš keturiolikos atrinktų Klaipėdos mokyklų mokinių komandos.

Projekto tikslas – skatinti Klaipėdos regiono mokyklų bendruomenių bendradarbiavimą, ugdyti XXI a. kompetencijas ir olimpines vertybes, taikant sportą kaip priemonę. Projektą įgyvendina Britų taryba kartu ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Mūsų gimnazija dalyvauja projekte ,,Svajonių komandos“ (angl. ,,Dreams & Teams“).  ,,Svajonių komandos“ – tai Europoje pasisekimo sulaukęs projektas, kuris pirmą kartą buvo įgyvendinamas Lietuvoje.  Projektas skirtas per sportines veiklas ugdyti mokinių lyderystę, organizacinius gebėjimus, bendradarbiavimo, darbo komandoje įgūdžius bei suteikti žinių ir gebėjimų pedagogams ugdant Olimpines vertybes ir XXI amžiaus kompetencijas ir lyderystę mokinių tarpe; skatinti Klaipėdos regiono mokyklų bendradarbiavimą.

Projekto tikslas: skatinti Klaipėdos regiono mokyklų bendruomenių bendradarbiavimą ugdant fundamentalias lyderystės kompetencijas ir olimpines vertybes taikant netradicines priemones.

Projekto jaunieji lyderiai Id klasės mokiniai: Justas Eidėjus, Selina Farhat, Alina Sivkovič, Vaigirdas Žilius, kurių mentorės 1d klasės vadovė ir geografijos mokytoja Gintarė Kriaučiūnaitė bei gimnazijos psichologė Jovita Šimkūnaitė.