Klaipėdos "Varpo" gimnazija priims į darbą lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

Darbo krūvis: 24 kontaktinių savaitinių valandų; 525,6 metinės valandos, skiriamos ugdomajai veiklai planuoti, pasiruošti pamokoms ir mokinių mokymosi pasiekimams vertinti;  102 metinės val. – privalomai veiklai mokyklos bendruomenei ir kitos susitartos valandos, skirtos veikloms bendruomenei.

Atlyginimas neatskaičiavus mokesčių nuo 1350 Eur iki 1500 Eur per mėnesį.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

aukštasis išsilavinimas edukologijos srityje;

lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo kvalifikacija;

puikūs bendravimo įgūdžiai;

Privalumai:

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti su kolegomis ir ugdytinių tėvais, gebėjimas naudoti IKT

Pateikti šiuos dokumentus:

1. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  2. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. gyvenimo aprašymą.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai arba siunčia registruotu ar elektroniniu laišku iki 2021 m. rugpjūčio 1 d. imtinai.

Adresas: Bandužių g. 7, LT 9545 Klaipėda

Raštinė – tel. Nr. 864048166