Vardas, pavardė Mokomasis dalykas Kvalifikacinė kategorija El.paštas
Orinta Adomavičiūtė Lietuvių kalba II vadybinė kategorija; vyr. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Danielius Milašauskas
Lietuvių kalba  Mokytojas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Rūta Paulikienė Lietuvių kalba  Ekspertė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Monika Šulcaitė-Jaunienė Lietuvių kalba Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asta Vainorė Lietuvių kalba Mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
       
Daiva Beliajeva Anglų kalba Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Sima Danušienė Anglų kalba Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Volha Shmialiova Anglų kalba Mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vilija Rakštienė Anglų kalba Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viktorija Girdžiūnienė Anglų kalba Vyr. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Marina Sidiuk Elliston Anglų kalba Vyr. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Audronė Dirgėlienė Rusų kalba Ekspertė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Ana Gabrielė Sabancevaitė Prancūzų kalba Mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
       
Eglė Visockienė Ispanų kalba Mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Inga Letinauskienė Vokiečių kalba Mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Virginija Jakimavičienė Matematika Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Daivutė Radzevičienė Matematika Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Rūta Bučmienė Matematika,
Informacinės technologijos

Vyr. mokytoja

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
       
Linara Jonikienė Ekonomika Vyr. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Gintas Andrijauskas Informacinės technologijos,
Fizika
Metodininkas
Vyr. mokytojas
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Virginija Ruibienė Fizika Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Jūranda Armonienė Biologija Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Stasys Jurkus Biologija Metodininkas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vita Vileikytė Chemija Mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Daiva Kikienė Istorija,
Pilietinės visuomenės pagrindai
Metodininkė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Gintarė Kriaučiūnaitė Geografija Vyr. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Lina Paulauskienė (motinystės atostogose) Etika Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vilma Bridikienė Etika Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Rasa Mašurinienė Etika Ekspertė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kazys Bagdonas Tikyba, Etika   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Tomas Stropus Tikyba Vyr. mokytojas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Kristina Gudžiūnienė Gyvenimo įgūdžių, etikos mokytoja, socialinė pedagogė   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Jovita Šimkūnaitė Psichologija II psichologo kategorija (psichologė metodininkė) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Jūratė Baršauskienė Karjeros ugdymas Vyr. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Laura Sirvydienė Technologijos,
Turizmas ir mityba
Vyr. mokytoja

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valerijus Dobrovolskis Technologijos Vyr. mokytojas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Indrė Sakalauskienė Dailė,
Braižyba
Mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
       
Valdas Ramanauskas Filmų kūrimas Metodininkas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Jonas Petrauskas Garso inžinerija,
„Joginta“ vadovas
Ekspertas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Eglė Iliutkina Muzika Vyr.mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
       
Vytautas Aleksandravičius Kūno kultūra Metodininkas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Milda Katauskaitė Kūno kultūra Mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Daiva Pleskienė Kūno kultūra Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Birutė Mazgelienė Kūno kultūra Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Vaida Zacharevičienė Šokiai Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Monika Stankevičienė (motinystės atostogose) Šokiai Mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
       
Kęstutis Videikis Vairavimo teorija Mokytojas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asta Piliutikienė Neformalusis švietimas Metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Jevgenijus Malyševas Neformalusis švietimas  Vyr. mokytojas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Toma Arcišauskaitė Lukošienė Teatras Vyr. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Ingrida Stankė Bibliotekininkė   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Diana Arlauskienė Spec. Pedagogė    
gegužės 16, 2024
 1. Pagrindinis priėmimas į Klaipėdos „Varpo“ gimnaziją vykdomas 2024 m. gegužės 20-27 d., (atvykti su mokiniu).
 2. Dokumentai priimami 108 kabinete:Gegužės 20 d. (pirmadienis) – nuo 12.00 val. iki 17.00 val.

  Gegužės 21 d. (antradienis) – nuo 12.00 val. iki 17.00 val.
  Gegužės 22 d. (trečiadienis) – nuo 12.00 val. iki 18.00 val.
  Gegužės 23 d. (ketvirtadienis) – nuo 12.00 val. iki 17.00 val.
  Gegužės 24 d. (penktadienis) – nuo 12.00 val. iki 16.00 val.
  Gegužės 27 d. (pirmadienis) – nuo 12.00 val. iki 17.00 val.
 1. Asmenys teikia tokius priėmimo dokumentus:
  3.1. prašymas (bus pasirašomi vietoje);
  3.2. priimtų mokytis asmenų tapatybę patvirtinančius dokumentus (jų kopijas). Nesant galimybės pateikti dokumentų kopijų, originalo kopijos bus tvirtinamos vietoje;
  3.3. specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentus (jų kopijas) teisės aktų nustatyta tvarka (jei mokinys turi specialiųjų poreikių).

Asmenų priėmimas įforminamas mokymo sutartimi.

DĖL PRIĖMIMO Į GIMNAZIJOS III KLASĘ

Klaipėdos ,,Varpo“ gimnazijos mokiniai, pateikę prašymus tęsti mokslą, sutartis pasirašys rugsėjo mėnesį. Nuotraukų siųsti nereikia ir jokių kitų dokumentų pristatyti taip pat nereikia.
Nauji mokiniai, teikę prašymus mokytis gimnazijos III klasėje, turi pristatyti šiuos dokumentus:

1. Prašymą (bus pasirašomi vietoje);
2. Individualų ugdymo planą. Individualius ugdymo planus reikia suderinti su direktoriaus pavaduotoja Vilma Bridikiene (204 kab.) el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki birželio 27 d.

Asmenų priėmimas įforminamas mokymo sutartimi.

gegužės 14, 2024

Nuoširdžiai džiaugiamės, jei apsisprendėte mokytis Klaipėdos „Varpo“ gimnazijoje. Netrukus (nuo gegužės 17 d.)  prasidės dokumentų pateikimas pagal elektroninėje sistemoje suformuluotus prašymus. Todėl iš anksto norime Jus supažindinti su keliomis naujovėmis, dėl kurių kartu su vaiku reikėtų padiskutuoti ir apsispręsti prieš ateinant pateikti dokumentų dėl priėmimo. Primename, kad dokumentai teikiami nuo gegužės 17 d. iki gegužės 27 d.

...
gegužės 02, 2024

Giesmėje tas paukštis buvo sau didžiausias...
Apmąstant XXIII instrumentinės muzikos festivalį „Varpo aidas“

Visą džiaugsmą,
Visą laimę,
Visą gėrį ne iš jūros,
O iš lašo paukštis gėrė.

Ir pragydo ne didumas –
Meilė, džiaugsmas.
Giesmėje tas paukštis buvo
Sau didžiausias.
Just. Marcinkevičius

Balandžio 24 d. Klaipėdos

...
balandžio 09, 2024

   Balandžio 18 dieną nuo 17:30 val. iki 19:30 val. gimnazijoje vyks atvirų durų diena.
   Kviečiame į susitikimus su gimnazijos administracija, mokytojais dalykininkais ir pagalbos mokiniui specialistais.
   Registruojantis nurodykite savo vaiko vardą, pavardę, klasę, savo elektroninį paštą, kuriuo naudojatės. Jūsų nurodytu elektroniniu adresu bus išsiųstas registracijos patvirtinimas.
 

...
kovo 20, 2024

Gerbiami tėveliai, mokytojai, gimnazijos rėmėjai,

Gimnazijai labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos tam, kad kartu galėtume nuveikti dar daugiau darbų.

Ir šiais metais labai tikimės, kad su Jūsų pagalba pajėgsime užtikrinti būtiniausius mokinių kūrybinius poreikius, paremti jų idėjas bei iniciatyvas.  Kreipiamės į Jus bei labai prašome iki gegužės 2 dienos skirti 1,2% paramą Klaipėdos „Varpo“ gimnazijai.

Paramos deklaracija pildoma

...
kovo 14, 2024

Kovo 8-tą dieną startavo piešinių paroda, skirta Žemės dienai paminėti, „Mes mylime Žemę!". Kūriniuose mokiniai išreiškė meilę, pagarbą, esamas problemas Žemėje ir rūpestį mūsų planeta.
Paroda - tai puikus būdas prisidėti prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir kartu išreikšti dėkingumą mūsų nuostabiai Žemei.
Vadovės: Indrė Sakalauskienė, Jūranda Armonienė 

  ...
kovo 11, 2024

Ankstyvą kovo 4-osios rytą Klaipėdos „Varpo“ gimnazistai mokyklos suolus iškeitė į pamokas kitaip - išvyko į sostinę Vilnių. Čia vyko istorijos, pilietiškumo, geografijos, matematikos, fizikos užsiėmimai . Mokiniai apsilankė Lietuvos Respublikos Seime, pagilino žinias apie Lietuvos Nepriklausomybės kelią. 2c ir 2d gimnazistai viešėjo Muitinės muziejuje, susipažino su valstybės sienų gynimo istorija, muitininkų darbu ir keisčiausia kontrabanda. Kiti dalyvavo orientacinėse varžybose,

...
vasario 09, 2024

Klaipėdos „Varpo“ gimnazija kviečia visus 8-tokus ir jų tėvus į ATVIRŲ DURŲ VAKARĄ!

Vasario 29 dieną nuo 17 iki 19 val. lauksime Jūsų atvykstant adresu Budelkiemio g. 7, Klaipėda.

Galėsite susipažinti su gimnazijos aplinka, ugdymo ir poilsio erdvėmis.

Sužinosite apie mokyklos skiriamą dėmesį kiekvienam moksleiviui, patys gimnazistai  papasakos apie mūsų turiningą ugdymo procesą, projektinę veiklą, renginius, stovyklas ir kt.

Susipažinsite su priėmimo į

...
sausio 23, 2024

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS 2024–2025 MOKSLO METAMS

Informuojame, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2024 m. rugsėjo 1 d., pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.lt) nuo 2024 m.:

 1. nuo vasario 26 d. 10 val. į 9 klases.
 2. nuo
...
sausio 16, 2024

Sausio 15-oji diena įsimintina... Šiemet minime 101-ąsias Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metines.

Šia proga mūsų gimnazijos mokiniai pirmadienio vakarą su deglais rankose žygiavo nuo Prefektūros pastato iki Skulptūrų parko paminklo, skirto sukilėliams. Ten sugiedojo Lietuvos Tautišką giesmę ir Klaipėdos krašto himną.

Džiaugiamės, kad galėjome būti svarbaus renginio dalimi.

...

gruodžio 18, 2023

Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos bei Litorinos mokyklos bendruomenių draugystė tęsiasi jau kelerius metus. Mūsų mokiniai dalyvauja įvairiuose renginiuose, socialinėse akcijose, vasarą nemokamai padeda mokytojams stovyklose sudominti ir užimti ypatingus, specialiųjų poreikių turinčius vaikus.

Ne išimtis ir šie metai. Prieš didžiąsias metų šventes sulaukę Klaipėdos Litorinos mokyklos atstovų skambučio, net nedvejodami 5 mūsų gimnazijos savanoriai ryžosi trumpam pavirsti  nykštukais,

...
gruodžio 05, 2023

Renginio programa:

15.00-15.15
Vidurinio ugdymo programa: kaip keičiasi tolesnio mokymosi pasirinkimo galimybės baigus programą

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Ugdymo departamento Ugdymo programų skyriaus vyr. specialistė Laima Rutkauskienė

15.15-15.30
V-as studijų lygmuo:

...
gruodžio 06, 2023

Maloniai kviečiame dalyvauti skaitymo džiaugsmo sklaidos akcijoje „Bibliotekų knygų Kalėdos“.

Pasitinkant gražiausias metų šventes Lietuvos bibliotekininkų draugija paskelbė akciją – „Bibliotekų knygų Kalėdos“. Kviečiame prisijungti ir pasidalinti šventiniu gerumu, padovanojant savo mokyklos bibliotekai knygą! Labai laukiame naujų arba jau perskaitytų ir nebereikalingų, tačiau tvarkingų knygų Jūsų mokyklos bibliotekoje....

lapkričio 28, 2023

Prieš didžiąsias metų šventes ir būsimą džiaugsmingą šurmulį, Gimnazijos bendruomenę kviečiame susikaupimui ir ramiam laukimui. Kiekvieną ketvirtadienį, nuo lapkričio 30 dienos, susitikime 8.00 val. II aukšte! Muzikiniame skambesy susitelkime ir laukime kalėdinio stebuklo!

lapkričio 28, 2023

Mūsų gimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis savanoriavo ,,Maisto banko” koncerte, kurio metu prisidėjo prie aukų rinkimo tiems, kam labiausiai to reikia. Visi gerai praleido laiką ir džiaugiasi galėdami prisidėti prie šios gerumo akcijos.

  ...
lapkričio 06, 2023

   Lapkričio 16 dieną nuo 16.00 val. iki 20.00 val. gimnazijoje vyks nuotolinė atvirų durų diena.
   Kviečiame į susitikimus su gimnazijos administracija, mokytojais dalykininkais ir pagalbos mokiniui specialistais.
   Registruojantis nurodykite savo vaiko vardą, pavardę, klasę, savo elektroninį paštą, kuriuo naudojatės. Jūsų nurodytų elektroniniu adresu bus išsiųstas registracijos patvirtinimas....

PASIEKIMAI

14 vasario 2024

Sveikiname Sofiją Petriuk, IIc klasės mokinę, laimėjusią III vietą 31-osios Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados Klaipėdos miesto etape. Mokinei pasiruošti padėjo rusų kalbos mokytoja Audronė Dirgėlienė.

10 sausio 2024

Džiaugiamės IIe klasės mokinės Kotrynos Balčėnaitės bei IVe klasės mokinės Evelinos Mikulskajos pelnytomis prizinėmis III vietomis Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų I-IV gimnazijos klasių epistolinio rašinio konkurse. Dalyves konkursui ruošė rusų kalbos mokytoja Audronė Dirgėlienė.

1

9 sausio 2024

Spalio 15 - gruodžio 20 dienomis vyko respublikinis anglų kalbos konkursas „Laiškas kalbai”. Jo tikslas - ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, skatinti dalyvius tobulinti rašymo įgūdžius ir pasinaudoti galimybe mokytis rašymo per praktiką. Skatinti mokytojų iniciatyvumą rengiant mokinius konkursams, dalintis gerąja patirtimi su anglų kalbos mokytojais.

Konkursas sulaukė gausaus dalyvių susidomėjimo iš visos Lietuvos. Jie išbandė savo gebėjimus kūrybiškai reikšti mintis ir jausmus anglų kalba. Vertinant gautus darbus buvo atsižvelgta į mokinių gebėjimus originaliai ir kūrybiškai išreikšti savo mintis laiško forma, atskleidžiant asmeninį ryšį su kalba.

Konkurso darbus atsakingai vertino patyrusi ir kompetentinga anglų kalbos mokytojų metodininkų ir ekspertų komanda.

Šiame konkurse puikiai pasirodė ir mūsų Klaipėdos "Varpo" gimnazijos mokiniai:

Linas Linkauskas, Klaipėdos „Varpo” gimnazija, III gimnazijos klasės mokinių tarpe laimėjo II vietą. Konkursui ruošė mokytoja Vilija Rakštienė.

Patricija Černis, Klaipėdos „Varpo” gimnazija, IV gimnazijos klasės mokinių tarpe laimėjo II vietą. Konkursui ruošė mokytoja Daiva Beliajeva.

Samanta Arnašiūtė, Klaipėdos „Varpo” gimnazija, IV gimnazijos klasės mokinių tarpe laimėjusiai III vietą. Konkursui ruošė mokytoja Marina Elliston.

Sveikiname nugalėtojus.

2

3

6 gruodžio 2023

Lapkričio 30d. šauni „Varpo“ gimnazijos komanda (Gytis Stirbys (Ia), Eimantas Jurgaitis (Ia), Silvija Savik (Ia), Norberta Budginaitė (IIa), Laurynas Macijauskas (IIb) , lydimi istorijos mokytojos Daivos Kikienės, dalyvavo konkurse „Mažoji Lietuva: istorija, žmonės, kultūra“ ir užėmė III-ąją vietą. Sveikiname!

6 gruodžio 2023

Sporto salės puošmena - laipiojimo uolomis siena - atnešė pirmuosius rezultatus! Fizinio ugdymo mokytojos Daivos Pleskienės mokiniai pelnė prizines vietas dvejų varžybų trečiuosiuose etapuose (jaunių A amžiaus grupėje): Brigita Varnevičiūtė (Ia klasė) pelnė II vietą laipiojimo uolomis varžybose „Visiems '2023“, o Justinas Mitrijevas (IIf klasė) paskelbtas II vietos laimėtoju „Klaipėdos jaunių boulderingo taurė '2023“. Sveikiname Brigitą ir Justiną bei mokytoją Daivą Pleskienę!

2

6 gruodžio 2023

Mūsų mylimas liaudiškos muzikos ansamblis „Joginta“ taip smagiai griežė VII Tarptautiniame Kazimiero Biliūno tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų konkurse, jog pelnė III VIETOS LAUREATO DIPLOMĄ bei buvo nominuota„PUBLIKOS SIMPATIJA“!!!

Dėkojame ansamblio vadovui Jonui Petrauskui už vadovavimą kolektyvui, įkvėpimą ir entuziastingą dalyvavimą konkursuose!

 2

29 lapkričio 2023

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi Mato Grikšo (Ia klasė) užimta trečiąja vieta anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse! Konkursui pasiruošti padėjo mokytoja Daiva Beliajeva. Congratulations!

29 lapkričio 2023

Kas dalyvavote Nacionaliniame aplinkosaugos egzamine, matėte, kad klausimai ne kiekvienam įveikiami. Mūsų IIId klasės mokinė Mingailė Rudakova Lietuvos mastu 10-12 klasių mokinių kategorijoje pelnė šeštąją vietą! Didžiuojamės ir sveikiname Mingailę! Ačiū mokytojai Gintarei Kriaučiūnaitei!

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija