2021 m. balandžio 1 d. nuotoliniu būdu susitiko trijų Klaipėdos miesto mokyklų „Saulėtekio“ progimnazijos, Vydūno ir „ Varpo“ gimnazijų mokiniai, pavaduotojos ugdymui Sandrija Donskienė ir Irena Pluškienė bei projekto koordinatorės Vaidilutė Liačienė, Birutė Mazgelienė, Jūratė Talaišytė ir Vilija Šatkauskienė. Vyko ilgalaikio tarpmokyklinio integruoto biologijos – fizinio ugdymo projekto „Judesio fiziologija“ baigiamasis renginys, kuriame buvo apibendrinta ir pristatyta projekto veikla, pateiktos išvados ir mokinių sukurtas plakatas. Specialiai baigiamajai projekto daliai mokiniai sukūrė Quizizz žaidimą. Jo metu kartu su mokiniais pasitikrinti savo žinias, patirtį ir humoro jausmą galėjo visi renginio dalyviai. Susitikimo metu projekto koordinatorės fizinio ugdymo mokytojos V. Liačienė, V. Mazgelienė ir J. Talaišytė dėkojo projekto dalyviams už kantrybę ir gebėjimą dirbti neįprastomis sąlygomis, juolab, kad projektas tęsėsi nuo rudens, beveik visus mokslo metus. Nors projekte dalyvavo įvairaus amžiaus ir skirtingų mokyklų mokiniai, bendradarbiavimas vyko sklandžiai, dalykiškai ir pagarbiai. Projekto koordinatorė biologijos- chemijos mokytoja V. Šatkauskienė, dėkodama mokiniams už tiksliai atliktus tyrimus ir argumentuotas išvadas, pabrėžė, kad taip mokiniai įrodė, jog mokslai biologija ir fizinis ugdymas – neatsiejami.

Tikimės, kad, ir toliau seksis puikiai bendradarbiauti.

 

 

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija