1. Pagrindinis priėmimas į Klaipėdos „Varpo“ gimnaziją vykdomas birželio 23-30 d.
  2. Reikalingi dokumentai:

2.1. Atspausdintas ir pasirašytas tėvų prašymas (prašymas, kurį pildėte sistemoje klaipeda.lt).

2.2. Mokslų baigimo pažymėjimas (originalas).

2.3. Specialiųjų poreikių pažyma (jei vaikas turi specialiųjų poreikių).

2.4. Dokumentinė skaitmeninė nuotrauka mokinio pažymėjimui, siusti el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki birželio 30 d. apie nuotraukos gavimą bus patvirtinta el. laišku. Reikalavimai nuotraukai: JPG formato skaitmeninė nuotrauka dokumentams daroma tik foto ateljė. Fotografas skaitmeninę nuotrauką įrašo į skaitmeninę laikmeną arba tiesiai atsiunčia nurodytu el. paštu. Siųsdami nepamirškite nurodyti mokinio vardo ir pavardės. Skenuota ir atsiųsta Word dokumente nuotrauka netinka!

DĖL PRIĖMIMO Į GIMNAZIJOS III KLASĘ

„Varpo“ gimnazijos mokiniai, pateikę prašymus tęsti mokslą, turi atvykti pas klasės auklėtoją ir pasirašyti teiktą prašymą. Pasirašyti galite nuo birželio 10 dienos (dieną ir laiką su Jumis suderins auklėtojai). Nuotraukų siųsti nereikia ir jokių kitų dokumentų pristatyti taip pat nereikia.

Nauji mokiniai, teikę prašymus mokytis gimnazijos III klasėje, turi atvykti į raštinę ir pristatyti šiuos dokumentus:

1. Prašymą (atspausdintą iš sistemos klaipeda.lt);
  2. Dešimtos klasės baigimo pažymėjimą.
  3. Individualų ugdymo planą. Individualius ugdymo planus reikia suderinti su direktoriaus pavaduotoja Orinta Adomavičiūte (202 kab.) el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki birželio 25 d.

Skaitmeninę nuotrauką mokinio pažymėjimui siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki birželio 30 d., nurodant vardą, pavardę ir klasę. Reikalavimai nuotraukai: JPG formato skaitmeninė nuotrauka dokumentams daroma tik foto ateljė. Fotografas skaitmeninę nuotrauką įrašo į skaitmeninę laikmeną arba tiesiai atsiunčia nurodytu el. paštu. Siųsdami nepamirškite nurodyti mokinio vardo ir pavardės. Skenuota ir atsiųsta Word dokumente nuotrauka netinka!