2021 m. balandžio mėnesį mokykloje startavo tarptautinis projektas “Europos klimato iniciatyva: katu už darnią mokyklą”. Pagrindinis šio projekto tikslas - padėti jauniems žmonėms geriau suprasti klimato pokyčių kilmę bei poveikį mūsų kasdienybei, stiprinanti jų sąmoningumą, keisti sprendimus ir veiksmus į labiau atsakingus aplinkos atžvilgiu. Pagrindinės projekto veiklos gimnazijoje – mokymai mokytojams darnaus vystymo švietimo (DVŠ) tema, DVŠ temų integravimas į pamokų ir veiklų turinį, siekint mokinius supažindinti su darnaus vystymosi tikslais ir temomis, stiprinti mokinių sąmoningumą ir atsakingumą.

Projekto organizatorius: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras 
Projekto koordinatorės gimnazijoje: Virginija Ruibienė ir Kornelija Čepytė

 Europos klimato iniciatyva

 

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija