Mokymosi sutarčių pasirašymas numatomas: 2021-08-12 – 19 dienomis nuo 8-13 val.

Atvykti turi vienas iš tėvų ir būsimas mokinys. Apie atvykimą pranešti nereikia.

Dokumentus, kuriuos privalote pristatyti:

  1. Specialiųjų poreikių pažymą (jei tokią turite ir dar nepristatėte);
  2. Aštuntos klasės baigimo pažymėjimą (jei dar nepristatėte);
  3. Dokumentinė skaitmeninė nuotrauka mokinio pažymėjimui, siusti el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki rugpjūčio 23d. Apie nuotraukos gavimą bus patvirtinta el.laišku.

Reikalavimai nuotraukai: JPG formato skaitmeninė nuotrauka dokumentams daroma tik foto ateljė. Fotografas skaitmeninę nuotrauką įrašo į skaitmeninę laikmeną arba tiesiai atsiunčia nurodytu el.paštu. Siųsdami nepamirškite nurodyti mokinio vardo ir pavardės. Skenuota ir atsiųsta Word dokumente nuotrauka netinka!

 

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija