„Kita forma“, kartu su pakuočių atliekų tvarkymo organizacija VšĮ „Žaliasis taškas“ pakvietė kartu švęsti jau 5-ąjį konkurso „Žalioji Olimpiada“ gimtadienį bei leistis į aplinkosauginę Odisėją ir kartu su visa mokyklos bendruomene pasinerti į praktinį, tikrus rezultatus duodantį iššūkį!

Prie šio kvietimo prisijungė ir mūsų gimnazija.

Džiaugiamės gimnazistų parodyta iniciatyva, žingeidumu ir sėkmingai atliktomis kiekvieno etapo užduotimis, kurios leido komandai rungtis pusfinalyje.

Dėkojame fizikos mokytojai Virginijai Ruibienei ir komandos „Kornišonai“ nariams Arnui Penkauskui 4e, Ignui Stoniui 4e, Vygerdui Valatkai 4e, Aistei Akavickytei 4e, Karoliui Nazarenko 4e, Gintarei Razutytei 4e, Agnei Jonauskaitei 4e, Mortai Rėkašiūtei 4e, Jenifer Saensri 4e.

Pažymėjimas pusfinalis žalioji odisėja V.Ruibienė 2021

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija