2022m. gegužės 4 d. II-ųjų klasių gimnazistai vyko į Klaipėdos Turizmo mokyklą, kurioje turiningai bei prasmingai praleido dieną, išbandydami save įvairiose veiklose.

Tikslas ir uždaviniai ne tik susipažinti su profesijų įvairove, bet ir ugdyti jaunuosius europiečius, naudotis galimybe susipažinti su  pristatytomis Europos Sąjungos specialybėmis ir jų naudą įvairioms gyvenimo sritims.

    Jaunieji ambasadoriai susipažino su įvairiomis specialybėmis, kurios populiarios ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse: apskaitininkas, finansinių paslaugų tiekėjas, renginių ir poilsio paslaugų organizatorius, sporto organizacijos veiklos administratorius, kelionių pardavimo agentas, biuro administratorius, virėjas, konditeris, padavėjas-barmenas. Tikimės, kad tai padės apsispręsti ateityje renkantis savo profesiją ir būti naudingais, jaunais,  aktyviais savo šalies ir Europos Sąjungos piliečiais.

#MEPALIETUVA

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija