BŪSIMŲ PIRMOKŲ, ANTROKŲ IR JŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI!

Mokymosi sutarčių pasirašymas numatomas: 2022-06-23 – 07-05 dienomis nuo 8-16 val.

Atvykti turi vienas iš tėvų ir būsimas mokinys. Apie atvykimą pranešti nereikia.

Dokumentus, kuriuos privalote pristatyti:

  1. Prašymą (atspausdintą iš sistemos klaipeda.lt);
  2. Specialiųjų poreikių pažymą (jei tokią turite);
  3. 8 klasės baigimo pažymėjimą;
  4. Dokumentinė skaitmeninė nuotrauka mokinio pažymėjimui, siusti el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki liepos 5 d. apie nuotraukos gavimą bus patvirtinta el. laišku. Reikalavimai nuotraukai: JPG formato skaitmeninė nuotrauka dokumentams daroma tik foto ateljė. Fotografas skaitmeninę nuotrauką įrašo į skaitmeninę laikmeną arba tiesiai atsiunčia nurodytu el. paštu. Siųsdami nepamirškite nurodyti mokinio vardo ir pavardės. Skenuota ir atsiųsta Word dokumente nuotrauka netinka!

DĖL PRIĖMIMO Į GIMNAZIJOS III KLASĘ

Nauji mokiniai, teikę prašymus mokytis gimnazijos III klasėje, turi atvykti į raštinę ir pristatyti šiuos dokumentus:

  1. Prašymą (atspausdintą iš sistemos klaipeda.lt);
  2. Dešimtos klasės baigimo pažymėjimą.
  3. Individualų ugdymo planą. Pageidaujantys mokytis pagal vidurinio ugdymo programą turi sudaryti individualų ugdymosi planą 2022-2024 mokslo metams. Ugdymo planas sudaromas bendradarbiaujant su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Orinta Adomavičiūte 202 kab., el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  4. Skaitmeninę nuotrauką, kuri būtina mokinio pažymėjimui gauti, siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki birželio 30 d., nurodant vardą, pavardę ir klasę.
© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija