title

Artėjant gražiausiai metų šventei - Kalėdoms - prisimename tuos, kuriems dažnai stinga žmogiško rūpesčio ir nuoširdžios globos. Mokytoja Laura Sirvydienė jau kurį laiką gimnazijoje kuria gražią tradiciją - su mokiniais siuva guolius beglobiams draugams - kačiukams ir šuniukams. Šįkart pagelbėjo IID klasės merginos. Lapkričio 14 dieną komanda nuvyko į prieglaudą „Būk mano draugas“ ir padovanojo rankų darbo guolius, maisto ir, svarbiausia, savo laiko.
Tikimės, kad ši prasminga tradicija įkvėps ir dažniau prisiminti visus tuos, kuriems ypač reikia mūsų širdies šilumos ir atjautos. Ypač laukiami savanoriai, kurie savo laisvą laiką galėtų paskirti mažiesiems keturkojams. Parama jiems renkama ir šiuo metu 234 kabinete esančioje dėžėje - ji gruodžio pabaigoje bus nuvežta į prieglaudą.

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija