Jaunųjų žurnalistų būrelio narė Aistė Aleksejenkaitė pasakoja įspūdžius apie moderniųjų technologijų ir verslumo renginį Switch:

„Šiame renginyje netrūko įdomių ir įkvepiančių kalbų. Iš jų labiausiai man patiko Manto ir Indrės Stonkų, Tomo Ramanausko kalbos. Domėdamiesi aukštųjų mokyklų studijų programomis „apšuoliavome“ daug universitetų stendų, laimėjome prizų, mokyklų atstovai mums papasakojo apie studijų bei darbo galimybes baigus universitetus. Maloniai nustebino tai, kad renginyje buvo daug vaikų. Mano manymu, šis renginys yra labiau skirtas tiems, kurie planuoja netrukus studijuoti, ieško ugdymo institucijų, labiau atliepiančių jų poreikius, bet, matyt, jaunesni už mus studijomis domėtis pradeda dar anksčiau.“

collage swith