Spalio 3 dieną grupelė 3 - 4 klasių mokinių lankėsi Tarptautinėje aukštojo mokslo parodoje ,,Išsilavinimas ir karjera 2018“. Įspūdžiais dalijasi Aistė ir pavaduotoja Irena: " Buvome nustebinti užsienio universitetų gausos. Pabendravę su universitetų atstovais, gavome atsakymus į mums rūpimus klausimus. Atstovai supažindino su jų universitetų studijų programomis. Motyvuojančių pranešimų zonoje teko pasiklausyti įdomių paskaitų, ypač patiko Ryčio Jurkėno paskaita ,,Laiko vagys: kaip juos pričiupti?“, Steven Rudolph ,, Chaosas galvoje? Atsikratyk jo pažinęs save“. Kol mokiniai ,,nardė“ po universitetus, mokytojams edukatorių zonoje vyko įdomios paskaitos ,,Kaip dirbti su Z karta?“, ,,Kaip prisijaukinti savo tigrus? “ ir kt. Manome, kad šis kalba.lt organizuotas renginys buvo informatyvus, naudingas ir mokytojams ir mokiniams". #motyvacija #issilavinimas #karjera

 

 

karjera collage

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija