Kviečiame į tėvų forumo susitikimą ,,Pažinti, patirti, atrasti“ sausio 21 d. 18 val. 108 kabinete.
 

   Spalio 25 d. mūsų trečiokų teatro grupė dalyvavo Klaipėdos Vydūno gimnazijos kūrybiniame meniniame projekte, festivalyje „Aš ne vienas pasaulyje“. Sopickis Džiugas, Bertašiūtė  Nomeda, Bočkutė  Gabrielė, Aleksejenkaitė  Aistė, Jenciūtė  Mantė, Laucius  Astijus, Razmadze  Dominykas, Šimulis  Martinas, Jakovleva Viktorija, Zaboras Deividas, Breivytė  Edita, Šeršniovas  Stefanas, Paulauskaitė Rugilė – tai mūsų trečiokai – vaidino etiudą „SOS!“, dalyvavo teatrinių improvizacijų dirbtuvėse, taip pat vaidino jungtinėje teatrinėje improvizacijoje socialine tematika. Autoritetingos komisijos buvo pagirti už brandą ir drąsą. Ir liko labai patenkinti! Labai laimingi, kad įvyko stebuklas – dingo scenos baimė. Gal ir ne visai dingo... Gal tik priblėso, bet ir tai jau pasiekimas. Tegul lydi juos meninė sėkmė.

Lietuvių kalbos ir teatro mokytoja Neolė Jucienė

neole teatras

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija