Kviečiame į tėvų forumo susitikimą ,,Pažinti, patirti, atrasti“ sausio 21 d. 18 val. 108 kabinete.
 
I. Simonaitytės biblioteka vykdo projektą „Jaunimo perspektyvų platforma NORIU VEIKTI“, kurio tikslas - skatinti jaunimą domėtis savo ateities perspektyvų galimybėmis ir įkvėpti gyvais pavyzdžiais bei motyvuoti.
Lapkričio 15 d. 13 val. Klaipėdos I. Simonaitytės biblioteka kviečia visus jaunus žmones į  „Jaunimo perspektyvų platforma NORIU VEIKTI“   renginį, kuriame savo patirtį, idėjas bei patarimus dalins Rimvydas Širvinskas „Makalius“, Indrė Stonkuvienė, Remigijus Kostrovickas („Miesto Žirafos“), Justinas Kisieliauskas, Remigijus Žiogas. (renginys nemokamas, be registracijos)
O nuo 17 val. vyks užsiėmimai grupėms su registracija, kuriuos ves Beatričė Paškevičiūtė, Julija Stankevičiūtė („Atranka 360“), VšĮ „Tarptautinis bendradarbiavimo centras“, Remigijus Žiogas ir Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija. Visi norintys susitikti, pabendrauti, išklausyti naudingos informacijos ir paklausti daugybės klausimų apie socialinius tinklus ir bendravimą juose, apie darbo rinką ir darbo pokalbius, apie savanorystę Lietuvoje ir užsienio šalyse bei norintys sužinoti, ko reikia pradėti savo verslą yra kviečiami registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 412 532.
 
• Nutrition Week • (1)
© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija