Kviečiame į tėvų forumo susitikimą ,,Pažinti, patirti, atrasti“ sausio 21 d. 18 val. 108 kabinete.
 

   2018 m. lapkričio 7 d. gimnazijoje vyko Klaipėdos miesto mokyklų renginys anglų kalba „Impro šou“. Po improvizuotų vedėjų sveikinimų renginio dalyvius pasveikino ir gimnazijos direktorė Rasa Mašurinienė. Ji kalbėjo ir lietuviškai ir angliškai.

   Renginyje dalyvavo Klaipėdos „Baltijos“, „Vėtrungės“ gimnazijų komandos, LCC tarptautinio universiteto bei mūsų gimnazistų komandos. Gimnazijų komandos buvo sudarytos iš aštuonių 1–4 klasių mokinių, o LCC tarptautinio universiteto – iš šešių 1–4 kursų studentų iš Albanijos ir Ukrainos.

 

   Vertinimo komisijoje buvo komandas atlydėjusios anglų kalbos mokytojos: Lina Lorenzo Ruiz („Baltijos“ gimnazija) Raimonda Raškevičė („Vėtrungės“ gimnazija), Aušra Čigienė („Varpo“ gimnazija). Komisijos pirmininkė – LCC tarptautinio universiteto anglų kalbos katedros vedėja Robin Gingerich. Be to, ir pačios komandos vertino vienos kitą.

   Renginiu siekta sudaryti mokiniams ir studentams galimybę atskleisti savo anglų kalbos gebėjimus, skatinti laisvą, spontanišką ir kūrybišką anglų kalbos vartojimą.

   Komandos kūrė savo pavadinimus, rašė poeziją, sakė kalbas, dainavo, pasakojo anekdotus, vaidino. Dalyviai tobulino anglų kalbos klausymo, skaitymo, rašymo ir kalbėjimo gebėjimus, lavino meninius talentus, mokėsi laisvai reikšti savo mintis, jausmus, ištrūkti iš baimės, būti čia ir dabar, improvizuoti... Beje, improvizavo ir komisijos pirmininkė Robin Gingerich ir dr. Deborah Mac iš LCC tarptautinio universiteto. Be to, dalyviai tobulino ir savo IT gebėjimus, naudojosi planšetėmis, mokėsi valdyti informaciją, naudotis įvairiomis programomis ruošiantis užduotims ir balsuojant. Už puikius pasirodymus komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldžiais prizais.

   Juokavimo kultūros pavyzdį rodė renginio vedėjai. Profesionaliai šou vedė 3C kl. mokinė Aistė Aleksejenkaitė ir 4B kl. mokinys Mantas Vičius.

   Popietę vainikavo fejerverkai, be abejo, taip pat suimprovizuoti…

   Tikiuosi, kad mokinių padėkos už, pasak jų, kitokį, ne eilinį, „vežantį“ renginį įrodo, kad šou buvo sėkmingas, kad dalyviams pavyko, kaip sakė Paulas Koelas, „sudeginti paviršutiniškus lūkesčius, būgštavimus, tariamus dalykus ir suvokti savo galias…“

Anglų kalbos mokytoja Aušra Skeivytė, renginio organizatorė

impro

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija