Kviečiame į tėvų forumo susitikimą ,,Pažinti, patirti, atrasti“ sausio 21 d. 18 val. 108 kabinete.
 

   Spalio 25–26 d. istorijos mokytoja Daiva Kikienė su gimnazijos kraštotyrininkais ir žygeiviais keliavo į Lenkiją. Autobusu pasiekus Varšuvą prasidėjo įdomiausia kelionės dalis. Nors Lenkijos sostinė mus pasitiko nesvetingai, vėjukas ir įkyrus lietus plakė kiaurai, mėgstantiems keliauti pravertė sena gera taisyklė: nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Tai žinodami visus planus įgyvendinome šimtu procentu. Aplankėme Koperniko mokslo centrą. Gimnazistai turėjo galimybę patyrinėti ir išbandyti muziejuje esančias technologijas, iš arti pamatyti, kaip veikia vienas ar kitas reiškinys, apžiūrėti šimtus interaktyvių eksponatų. Norėdami susipažinti su Varšuva paklusome kitai žygeivių taisyklei, kuri sako, kad geriausias būdas pažinti miestą – jame pasiklysti. Tad ir klaidžiojome, ieškodami Karalių rūmų, Undinėlės, šv. Jono katedros, šv. Onos bažnyčios, karaliaus Žygimanto III Vazos paminklo, Barbakano. Gustei ir Amadėjui net didžiulę žaliuojančią palmę pavyko aptikti! Grožėjomės Varšuvos gyvenimu dieną, o vėlyvą vakarą pasijautėme kaip pasakoj eidami Karalių tiltu. Be to, aplankėme Koperniko mokslo centrą, kuriame gimnazistai turėjo galimybę patyrinėti ir išbandyti muziejuje esančias technologijas, iš arti pamatyti, kaip veikia vienas ar kitas reiškinys, apžiūrėti šimtus interaktyvių eksponatų. 


   Kitą rytą keliavome į Augustavą, kuris žavėjo nuostabia rudeniška gamta. Plaukiojome laivu kanalais su unikalia šliuzų sistema. Nuo žvarbos saugojo karšta arbata. O jau lenkiškų šokoladų skanumas…

varsuva k

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija