Kviečiame į tėvų forumo susitikimą ,,Pažinti, patirti, atrasti“ sausio 21 d. 18 val. 108 kabinete.
 

   Paskutinę dieną prieš rudens atostogas gimnazijoje vyko pirmų klasių mokinių priimtuvės! Jos praėjo labai sklandžiai ir išradingai, o daugelis mokinių, manau, iš tikrųjų buvo nustebę užduočių gausa ir įvairove.

   Tą dieną tik peržengus „Varpo“ gimnazijos slenkstį buvo juntama šventinė atmosfera. Didelė vaikų dalis atėjo į šventę su šypsodamiesi, o tai yra tikrai gana sunku paaugliui ryte! Vėliau buvo daug praktinių užsiėmimų, kurie reikalavo iš mūsų draugiškumo, atvirumo ir, be abejo, kantrybės. Viena labiausiai įsimintinų veiklų daugeliui buvo netikras laiko skirstymas į keturias dalis ir planavimas, kas ir su kuo būtent tą valandą „susitiks“. Merginos ,kurios vedė šią užduotį, siūlė mums įvairius klausimus, suartinusius mus visus kaip klasiokus!

 

   Kai buvo iššifruotos dienos mįslės, pirmokai patraukė aktų salės link, kurioje laukė visų klasių pristatymai ir mokinių paruošti namų darbai. Jų buvo įvairiausių: nuo talentų šou iki šokių ant scenos!

   Renginio pabaigoje mes, pirmokai, privalėjome prisižadėti mokyklai, jog elgsimės joje, kiek tik įmanoma pilietiškiau. Sugiedojus „Varpo“ gimnazijos himną mums buvo įteikti ženkleliai su mokyklos emblema, šiuo metu puošiantys mūsų švarkus!

   Šventė man asmeniškai labai patiko! Klasiokai vieni su kitais labiau suartėjo, kartu labiau susipažino ir su kitų pirmų klasių mokiniais! Tad nuo šiol mes visi esame tikri „Varpo“ gimnazijos gimnazistai. Ir tuo labai džiaugiamės! 

Enrika Vall, 1A klasės mokinė

krikstynos1

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija