Paskutinę lapkričio mūsų mokykloje svečiavosi gimnazistai iš Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos. Draugystė su bendraamžiais užsimezgė visai neseniai - prieš tai mes svečiavomės Mažeikiuose, kur ir susipažinome. Tad šįkart vyko atsakomasis vizitas, kurio metu savo bičiuliams mes aprodėme mokyklą, jos erdves, vaišinome pietumis, pristatėme savo mokyklą ir jos veiklas bei dalijomės mintimis, ką daryti, kad mūsų mokyklos dar labiau susidraugautų. Buvo pasiūlyta keistis kalėdinėmis dovanomis, turėti bendrą mokyklų puslapį facebook'e, kartu keliauti, dalyvauti žygiuose ir projektuose. Visa tai pagerintų mūsų santykius ir verstų mus pačius aktyviau dalyvauti įvairiose veiklose. Baigę veiklas mokykloje kartu kėlėmės per marias į Jūrų muziejų. Kelte, kad būtų šilčiau, kartu šokome ir dainavome, prie linksmybių prisidėjo net ir kelte buvęs keleivis. Sukūrėme linksmą atmosferą, kuria gėrėjosi kiti pakeleiviai. Taigi, laiką praleidome labai linksmai ir turiningai, o pozityvumas ir gera nuotaika mus, nors ir trumpam, bet labai suartino. Dėkojame M. Račkausko gimnazistams ir jų vadovui už nuostabų penktadienį.Tegyvuoja draugystė!

47349468 1912025398894485 8865159953208311808 n

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija