Kviečiame į tėvų forumo susitikimą ,,Pažinti, patirti, atrasti“ sausio 21 d. 18 val. 108 kabinete.
 

   Jau treti metai gimnazijoje organizuojamas karjeros renginys ,,Studijų mugė”. Šią dieną svečiavosi Vilniaus universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Klaipėdos universitetas, LCC, AMES, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Klaipėdos valstybinė kolegija, Socialinių mokslų kolegija, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, Klaipėdos turizmo mokykla, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras, Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla. Skirtinguose kabinetuose ir erdvėse buvo įsikūrusios aukštosios ir profesinės mokyklos, kur jaunimas, tiesiogiai bendraudamas su mokymo institucijų atstovais, galėjo gauti visą aktualią informaciją. Pristatytos mokymosi, studijų programos ir galimybės Lietuvoje, užsienio aukštųjų mokyklų programos. Svečiai dalijosi savo profesinio kelio maršrutais ir įkvepiančiomis istorijomis. Didelio gimnazistų susidomėjimo sulaukė SMK ir KU dėstytojų paskaitos: „Stilius ir įvaizdis”(Laura Preikšaitienė), „Savęs pažinimas ir mokėjimas save parduoti“ (Benjamina Plauškienė), „Palik savo komforto zoną“ (Neringa Gulbinaitė-Galadauskienė) (SMK), „Komunikacija, rinkodara ir viešieji ryšiai: perspektyvos Lietuvoje“ (Edita Valinčienė), „Robotai - nuo paprasto iki sudėtingo“ (Audrius Knolis) (KU).

   Gimnazistai klausydamiesi įvairių studijų atstovų ir lektorių paskaitų sužinojo, kokius žingsnius reikia atlikti norint tinkamai pasirinkti specialybę. Studijų mugėje domėjosi karjeros planavimu ne tik mūsų gimnazistai, bet ir Klaipėdos Vytauto Didžiojo ir „Aitvaro“ gimnazijų mokiniai.

   Siekiame, kad vis daugiau jaunų žmonių tinkamai pasirinktų mokomuosius dalykus, studijas, darbą: tai yra - savo karjeros kelią. Tai svarbiausias žinių ir karjeros planavimo renginys gimnazijoje, kuris padeda jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti savo ateitį.

Gimnazijos psichologė Jovita Šimkūnaitė

studijumuge collage

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija