Dailės mokytoja Sandrija Donskienė kovo 8-ąją surengė II klasių mokinių darbų parodą „Kubistinė moteris“, kurią galite išvysti gimnazijos bibliotekoje.

   Pablas Pikasas – ispanų tapytojas, vienas žymiausių XX a. menininkų, labiausiai žinomas kaip kubizmo kūrėjas. Jis sukūrė per 20 000 paveikslų, atspaudų, piešimo, skulptūrų, keramikos gaminių, teatro kostiumų. Tai – vienas keisčiausių XX amžiaus genijų. Menininkas gyvenime ragavo visko: buvo skurdžiumi, turtuoliu, matė karą bei taiką, buvo mylimas moterų ir gerbiamas visų pasaulio meno mylėtojų. 2009 metais žurnalas “The Times” jį pavadino geriausiu menininku per pastaruosius 100 metų. Pasak paties dailininko, norint piešti, reikia užsimerkti ir dainuoti. Ateikite pasiklausyti, kaip bibliotekoje skamba „Kubistinės moters“ daina.

Bibliotekininkė Sandra

paroda bibliotekoje

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija