Mokytoja Virginija Ruibienė klausia: „Ar žinote, kad iš vieno pakelio makaronų galima pasigaminti ne tik gardžią vakarienę, bet ir pastatyti tvirtą tiltą, galintį atlaikyti šimtus kartų didesnę apkrovą nei jo paties masė? Nepamirškime, kad norint tai padaryti, reikia šiek tiek plastilino, šiek tiek išmonės ir šiek tiek žinių apie inžineriją.“ Tą mokytoja įrodė kartu su dviem mokinių komandomis dalyvaudama VGTU organizuojamame čempionate „Makaronų tiltai 2019”. Kretingos Pranciškonų gimnazijoje vyko atrankos etapas: mūsų mokiniai laimėjo 2 prizines vietas (iš viso dalyvavo 8 komandos). 2 vietą užėmė komanda, kurios nariai buvo trečiokai (Martynas Šveikauskas, Simonas Mikilkevičius, Arnas Lukošiūnas, Astijus Laucius). 3 vietą užėmė kita komanda, kurioje makaronų tiltus statė Tomas Valečka, Gediminas Leščiauskas, Erikas Boltutis, Lukas Titlius. Sveikiname laimėtojus ir dėkojame mokytojai Virginijai už mokinių pergalę!

makaronu tiltai 2019

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija