Etikos mokytoja Lina dalijasi pavasario bendrystės džiaugsmais:

  „Balandžio 3 d. gimnazijos aktų salėje dorinio ugdymo mokytojų metodinė grupės iniciatyva vyko velykinė popietė „Pavasario bendrystė“, kurioje dalyvavo gimnazistai, jų tėvai, mokytojai, personalo darbuotojai.
   Popietės metu klausėmės giesmės, kurią gitara atliko tikybos mokytojas Tomas. Pavaduotoja Orinta pasidalijo mintimis apie laiką, kurio tėkmės nebejaučiame. Skatino stabtelti, suklusti ir pasiklausyti bundančio pavasario. Svečias – vienuolis Juozapas Marija – priminė Šv. Velykų prasmę, akcentavo, kad tai ir atsinaujinimo bei apsivalymo laikas. Į diskusiją apie Velykas buvo įtraukti ir klausytojai, paaiškėjo, kad daugeliui ši krikščioniška šventė – šeimos susibūrimo, tradicijų puoselėjimo, margučių ridenimo diena. Vėliau Urtės balso skambesys skatino pasidžiaugti gražia akimirka, o Edvino ir Luko akompanavimas sustiprino malonias emocijas . Dėkojame muzikos mokytojai J. Simaitienei paruošusiai mokinius.
   Kartu sukurtos eilės pažadino bendrystės, jaukumo jausmą:
„Pavasario saulė sušildė visus,
Geltona spalva nudažė laukus.
Velykų rytą pažadino vaikus,
Ir vėl viltis sugrįžo į namus.
Širdies šiluma apglėbė mus,
Velykos, Velykos vėl pas mus!“
Ačiū visiems už šiltą pasibuvimą bendrystėje kartu".

VELYKINEpopiete collage

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija