Paskutinę balandžio dieną artėjant vidurdieniui per 600 įvairaus amžiaus mokinių iš 34 Klaipėdos miesto ir rajono mokyklų ėjo, važiavo viena kryptimi – į akciją „Draugystės ABC”. Šia kryptimi judėjo ir mūsų 1e klasės mokiniai kartu su socialine pedagoge Silvija ir  mokinių klasės vadovu Nikolajumi.

Akcijos organizatoriai uostamiesčio socialiniai pedagogai jau šeštus metus kviečia mokyklas bendrai jungiančiai veiklai. Šiais metais buvo kvietimas į savotišką muzikinę laboratoriją su mokytojais Skaistute ir Augustinu Užkuratais bei Būgnų orkestru, Paulina Skrabyte, šokių centru „Mondo“ ir Remigijumi Žiogu.

Spinduliuojanti jaukumu ir džiugesiu dainos „Nuostabi diena“ atlikėja Paulina Skrabytė, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos abiturientė, sukūrė idealų foną pagrindinės akcijos idėjos įgyvendinimui – užkrėsti draugiškumu kiekvieną šalia esantį ir skleisti mieste draugiškumo virusą.

Tam akcijos dalyviai ruošėsi dar gerokai iki renginio: gaminosi apyrankes sau, rašė linkėjimus nepažįstamajam. Akcijos metu skambant Paulinos dainai apie nuostabią dieną, mokiniai puošė aplinkinių rankas „Draugystės apyrankėmis“ – rišo ant rankų savo atsineštas spalvotas juosteles su palinkėjimais.

draugsytesabc collage