SUPRASK, PRIIMK IR JAUSK—tai  konferencijos pavadinimas, kurioje mūsų 2a klasės gimnazistės Dainora Ponelytė ir Gabija Zencevičiūtė vedė 5—8 klasės mokiniams užsiėmimus „Kitoks bendravimas“ ir trumpam tapo mažųjų mokytojomis,  o mokines paskatino dalyvauti ir joms padėjo pasiruošti socialinė pedagogė Silvija, kuri džiaugiasi gimnazisčių mokėjimu sudominti mokinius, juos įtraukti į veiklas, valdyti grupę ir jos emocijas. Socialinė pedagogė neabejoja, kad mergaitės būtų šaunios pedagogės, kurios atrastų kelią į kiekvieno mokinio širdį, kaip tai padarė vakar vesdamos užsiėmimus. „Vitės“ progimnazijos mokiniai prašė, kad dar kartą atvyktume vesti užsiėmimų, o mūsų mokinės atsakė, kad mielai tai padarytų ir dar kartą. Kaip matome, bendradarbiavimas tikrai pavyko. 

 

Dainoros ir Gabijos įspūdžiai:

    Mūsų užsiėmimas vadinosi „Kitoks bendravimas“, jo metu mes skatinome mokinius susipažinti vienas su kitu, nes mokiniai buvo iš skirtingų klasių. Tikimės, kad  gal net ir pavyko padėti kai kuriems mokiniams užmegzti naują draugystę. Užsiėmimo metu žaidėme įvairiausius žaidimus skirtus artimiau susipažinti, pasitikėti vienas kitu, mokytis išklausyti ir reikšti savo mintis, nebijoti būti kitokiam ir mokėti priimti kitą tokį, koks jis yra iš tikro. Refleksijos metu mokiniai sakė, kad tikėjosi, jog jie tiesiog susės ratu ir nuobodžiai kalbėsis, bet liko nustebę ir  patenkinti už gerai ir naudingai praleistą laiką.

59729422 2496659797025567 5344103338260561920 n

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija