Š.m. birželio mėn. 10 d. vyko projekto „Lyderių laikas“ susitikimas. Susitikime dalyvavo Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos direktorė Diana Čedavičienė, anglų kalbos mokytoja Inga Šimonytė su savo 8-tų klasių mokiniais ir Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Irena Pluškienė ir aš (anglų kalbos mokytoja Aušra Skeivytė) su savo 11-tų klasių mokiniais.
    Susitikimo metu mokiniai dirbo grupėse, sudarytose iš 2 progimnazijos ir 4 gimnazijos mokinių.
    Susipažindami visi grupės nariai ieškojo vieno juos visus siejančio dalyko ir pagal tai kūrė grupės pavadinimą, tad prisistatė „Šokantys lyderiai“, „Svajojantys lyderiai“, „Internetiniai lyderiai“ ir „ “. Beje, kai kurie su karūnomis, kai kurie su kapitono kepurėmis.
Mokiniai kalbėjo apie lyderystę, apie didžiausius pasaulio visų laikų lyderius.
    Susitikimas vyko planšečių klasėje, nes mokiniai dirbo ne tik tradiciškai, bet ir naudodamiesi skaitmeninėmis priemonėmis.
Susitikimas buvo baigtas atsakymais į klausimą „O jūs, ar norėtumėte būti lyderiais?“ Didžioji dalis atsakė, kad „ne“, bet kai kurie ir po susitikimo mokykloje tebevaikščiojo su karūnomis, tad gal tie, kurie paskui save ves minias, gal tie, kurie kažką per gatvę perves.

IMG 600f2fa96dfff6611033c568f720aab8 V

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija