,,Varpo“ gimnazijos mokiniai, pateikę prašymus tęsti mokslą, turi atvykti pas klasės auklėtoją ir pasirašyti teiktą prašymą. Pasirašyti galite nuo birželio 15 dienos (dieną ir laiką su Jumis suderins auklėtojai). Nuotraukų siųsti nereikia ir jokių kitų dokumentų pristatyti taip pat nereikia.

Nauji mokiniai, teikę prašymus mokytis gimnazijos III klasėje, turi atvykti į raštinę ir pristatyti šiuos dokumentus:

  1. Prašymą (atspausdintą iš sistemos klaipeda.lt);
  2. Dešimtos klasės baigimo pažymėjimą.
  3. Individualų ugdymo planą. Individualius ugdymo planus suderinti su direktoriaus pavaduotoja Irena Pluškiene (206 kab.)

Skaitmeninę nuotrauką mokinio pažymėjimui siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki birželio 30 d., nurodant vardą, pavardę ir klasę.

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija