Rudens burtai su daile ir muzika: spalio 23 dieną gimnazijoje vyko patyriminė diena „Rudens burtai“, kurios metu 1 e klasės mokiniai susipažino su kompozitoriaus ir dailininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio gyvenimu bei kūrybiniu palikimu. Klausydami simfoninės poemos „Miške“ gimnazistai kūrė meninę improvizaciją pavadinimu „Rudens portretas“. Pristatę savo pieštas, klijuotas mozaikas, mokiniai kartu su klasės auklėtoja Egle Iliutkina bei dailės mokytoja Erika Lapajevaite, keliavo į Prano Domšaičio galerijoje vykusią edukaciją „Kreivame veidrodyje“. Užsiėmimo metu gimnazistai sužinojo apie portreto žanrą, jo rūšis ir raiškos būdus. Pasitelkę planšetinius kompiuterius bei kitas priemones, kūrė portretų ir autoportretų koliažus. Diena buvo turininga ir smagi mums visiems.

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija