Kas mus paveikia stipriau – žodis ar vaizdas? O gal svarbi šių dalykų dermė? Galiausiai – kas yra meilė? Ir kodėl taip sunku mylėti?
  Į šiuos ir kitus klausimus būrys gimnazistų atsakymų ieškojo spalio 23 dieną, viešėdami šiuolaikinio meno muziejuje MO Vilniuje. Vieni mokiniai pagal pateiktus eilėraščius ieškojo juos atspindinčių paveikslų, kiti turėjo galimybę užrištomis akimis klausytis draugų pasakojimų apie paveikslus, o po to bandyti papasakoti, kokį vaizdą mintyse susikūrė. Buvome kviečiami be išankstinių nuostatų ir įsitikinimų pažvelgti į šiuolaikinio meno kūrinius, kurie gan dažnai atrodo nesuprantami. MO muziejuje kiekvieno matymas ir supratimas buvo labai svarbus.
   Po interaktyvios edukacijos laukė kelios valandos rudens nuauksintame Vilniaus senamiestyje.
   Lietuvių kalbos mokytoja Monika
© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija