Klaipėdos VARPO gimnazijos I b klasės moksleiviai su savo auklėtoja Virginija Jakimavičiene dalyvavo Lenkijos-Lietuvos jaunimo mainų fondo organizuojamame projekte “Galvodami apie praeitį - žvelgiame į ateitį” kartu su Lenkijos Gorlice miesto mokykla Nr. 5. Gimnazistai paskutinėmis spalio savaitėmis labai intensyviai atliko ir paruošė daugybę užduočių, kurias pristatė per tiesioginius susijungimus su Lenkijos mokykla. Taip, taip, Jūs teisingai perskaitėte! Projektas vyko nuotoliniu būdu. Pasirodo, NIEKO NĖRA NEĮMANOMA. Drauge mes galime daugiau!
   Lapkričio 25 d. laikantis saugumo reikalavimų mūsų gimnazijos kiemelyje direktorė Rasa Mašurinienė padėkojo ir įteikė atminimo dovanėles I b klasės projekto dalyviams. Prie projekto prisidėjo ir gausus mokytojų būrys:
Orinta Adomavičiūtė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, projekto koordinatorė;
Viktorija Girdžiūnienė, anglų kalbos mokytoja;
Erika Lapajevaitė – dailės mokytoja;
Laura Sirvydienė – technologijų mokytoja;
Birutė Mazgelienė – fizinio ugdymo mokytoja;
Laura Rojutė-Maselskienė – lietuvių kalbos, literatūros ir neformaliojo ugdymo mokytoja;
Lina Paulauskienė – etikos mokytoj;
Eglė Iliutkina – muzikos mokytoja;
Daiva Pleskienė – fizinio ugdymo mokytoja.