Ketvirtus metus Klaipėdos regione organizuojamas projektas „Svajonių komandos“. Mūsų gimnazija šiame projekte dalyvauja jau treti metai. Projekto tikslas – skatinti Klaipėdos regiono mokyklų bendruomenių bendradarbiavimą, ugdyti XXI a. kompetencijas ir olimpines vertybes, taikant sportą kaip priemonę. Projektą įgyvendina Britų taryba kartu ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

„Svajonių komandos“ – Britų tarybos kultūrinių ryšių programos „People to People“ dalis. Tai puikus švietimo mainų tarp Jungtinės Karalystės ir Lietuvos pavyzdys. Šis unikalus projektas – lyderystės ugdymas per sportą – gimė Britų tarybai bendradarbiaujant su „Youth Sport Trust“ organizacija Jungtinėje Karalystėje, o jau nuo 2017 m. pradėtas Lietuvoje. Bendrų sporto užsiėmimų, treniruočių, žaidimų metu moksleiviai iš skirtingų mokyklų ugdo gebėjimus dirbti jungtinėse komandose, bendradarbiauti, mokytis iš klaidų ir jas drauge įveikti.

„Svajonių komandos“ projekto jaunieji lyderiai - IIb klasės mokinys Martynas Barkus ir IIId klasės mokinė Alina Sivkovič, jų mentorė gimnazijos psichologė Jovita Šimkūnaitė.

Jaunieji lyderiai patys rašo paraiškas, kuria, planuoja veiklas ir veda sportinius užsiėmimus savo mokyklų jaunesnių klasių mokiniams. Šiame projekte esame viena komanda su Pajūrio progimnazijos atstovais: mokiniais Arina Matvejeva, Aleksandr Juralovič ir mentore Jelena Borcova. VIP (Varpo ir Pajūrio ) mokyklų tema – Sveika mityba. Komandinis susitelkimas puikus siekiant įgyvendinti suplanuotas veiklas.

#svajoniukomandos #peopletopeople #LTeam

Svajonių komanda 2020 sausis-rugsėjis