Gimnazijos paramos sąskaita LT 69 7300 0100 0233 1567   Swedbankas


 

Dėl 2% gyventojų pajamų mokesčio paramos suteikimo Klaipėdos „Varpo“ gimnazijai


 Gerbiami tėveliai ir kiti gimnazijos rėmėjai,

Nuoširdžiai dėkojame Jums už 2 % paramą, kurią skyrėte 2018 m. 

2 % nuo Jūsų jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) – tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų! Jei negalite nuspręsti, kam skirti šią Jūsų sumokėtų mokesčių dalį, už Jus tai nuspręs valdžia. Kviečiame pasinaudoti teise spręsti, kur keliaus Jūsų pinigai, ir kartu prisidėti prie gimnazijos gerovės kūrimo.

Primename, ne vėliau kaip iki 2019 metų gegužės 1dienos galite pildyti deklaraciją per Elektroninio deklaravimo sistemą arba užpildžius formą paštu siųsti į Mokesčių inspekciją (Forma FR0512). Centralizuotai pateiktų prašymų iš gimnazijos Mokesčių inspekcija nepriima. Todėl prašome Jus naudotis anksčiau minėtais būdais, iš kurių geriausias - Elektroninio deklaravimo sistema.

Paramą galima skirti iki 2023 m.! Vieno deklaravimo metu 2 proc. parama gali būti skiriama konkrečiai organizacijai iš karto penkeriems metams. Pavyzdžiui, siekiant paskirti 2019, 2020, 2021, 2022 ir 2023 m. GPM dalį, pakaks pateikti tik vienerių − 2019 m. − metų prašymą, E5 laukelyje įrašius 2023 m.      


Jūsų parama yra didžiulė pagalba „Varpo“ gimnazijai.

Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos rekvizitai
Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas)    190451324
Paramos gavėjo pavadinimas                                 Klaipėdos „Varpo“ gimnazija 
 

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija