Gimnazijos paramos sąskaita LT 69 7300 0100 0233 1567   Swedbankas


 

Dėl 2% gyventojų pajamų mokesčio paramos suteikimo Klaipėdos „Varpo“ gimnazijai


 Gerbiami tėveliai ir kiti gimnazijos rėmėjai,

    Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad 2016 metais nagrinės tik tuos prašymus dėl 2 proc. pajamų mokesčio pervedimo, kuriuos pats gyventojas pateiks naudodamasis Elektroninio deklaravimo sistema, pats atneš arba atsiųs į Mokesčių inspekciją (Forma FR0512). Centralizuotai pateiktų prašymų iš gimnazijos Mokesčių inspekcija nepriima. Todėl prašome Jus naudotis anksčiau minėtais būdais, iš kurių geriausias - Elektroninio deklaravimo sistema.
   Jūsų parama yra didžiulė pagalba „Varpo“ gimnazijai.

Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos rekvizitai
Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas)    190451324
Paramos gavėjo pavadinimas                                 Klaipėdos „Varpo“ gimnazija 

Pildant FR0512 daugiau papildomų duomenų nereikia.

2proc forma

 
© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija