erasmus+

„Soul dance“ ERASMUS+ finansuojamas jaunimo mainų projektas vykęs 2021 metų spalio 12-24 dienomis Hamaro mieste Norvegijoje. Jaunimo mainų metu pasitelkiant neformaliojo ugdymo metodus ir šokį, buvo siekiama dalintis tarpkultūrinėmis patirtimis ir skatinti sveiką gyvenimo būdą. Klaipėdos „Varpo“ gimnazijai atstovavo aštuoni vienuoliktos ir dvyliktos klasės gimnazistai kartu su mokytojomis Kornelija Čepyte ir Gabriele Kartanaite. Nors projektas vyko anglų kalba, gimnazijos moksleiviai labai greitai susidraugavo su kitų šalių atstovais ir drąsiai dalinosi savo patirtimi, pristatė Lietuvą bei ėmėsi organizacinės iniciatyvos. Moksleiviai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas dar ir kaip mokytojai. Vieną dieną nacionalinėms komandoms buvo skirta užduotis pravesti savo tautinių šokių pamoką. Taigi, Portugalijos, Norvegijos, Turkijos, Rumunijos ir Didžiosios Britanijos atstovai išmoko pasiutpolkę. Nors šokis ir nelengvas, bet labai gera matyti kitų tautų atstovus besimėgaujančius procesu!

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija