Silvija

Socialinė pedagogė - Silvija Jonušaitytė, 238 kab., el.paštas - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Konsultacinės valandos:

Pirmadienis    8:00 –14.00
Antradienis    8:00 –12.00
Trečiadienis   8:00 –14.00
Ketvirtadienis 8:00 –14.00
Penktadienis   8:00 –13.00

Pietų pertrauka: 12.00 - 12.30

INFORMACIJA DĖL SOCIAINĖS PARAMOS MOKINIAMS

Artėjant naujiems mokslo metams, Klaipėdos miesto gyventojai kviečiami teikti prašymus dėl mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti. (VISAS DOKUMENTAS PDF).

DĖL PARAMOS IŠ EUROPOS PAGALBOS LABIAUSIAI SKURSTANTIEMS ASMENIMS FONDO

Dėl socialinės paramos mokiniams teikimo tvarkos (pdf)

Materialinė parama Klaipėdos miesto savivaldybės gyventojams (pdf)

Klaipėdos miesto socialinės paramos centras informuoja apie teikiamas bendrąsias, socialinės priežiūros ir dienos socialinės globos paslaugas (pdf)