Sena kaip pasaulis tiesa – gražiausi darbai ir idėjos gimsta bendradarbiaujant. Tokio požiūrio šviesoje jau keletą metų iš eilės Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos Metodinė taryba, vadovaujama istorijos mokytojos metodininkės Audronės Raudienės, kartu su Klaipėdos universiteto mokslininkais ir Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centru organizuoja metodinę-praktinę konferenciją, skirtą aktualioms ugdymo problemoms spręsti. Šiemet vykusios konferencijos tema – „Šeimos ir mokyklos partnerystė sprendžiant šiuolaikinių paauglių problemas“.

Tradiciniu tapusiame renginyje, vykusiame kovo 23 d., dalyvavo ir savo įžvalgomis apie šeimos ir mokyklos ryšius, paauglių socializaciją, mokymosi problemas dalinosi Klaipėdos universiteto mokslininkai, tėvai, mokytojai, psichologai, gimnazijos vadovai (straipsnis bus papildytas).

konf2  konf3