Žinių radijas.lt: Tėvai „sraigtasparniai“ savo vaikams ne padeda, o kenkia

parama_1.png

PADĖSIME JUMS RŪBAIS, AVALYNE IR KITAIS DAIKTAIS!

Mieli klaipėdiečiai, Centras turi galimybę padėti Klaipėdos miesto gyventojams, gyvenantiems nepritekliuje,  rūbais, avalyne ir kitais daiktais. Dėl rūbų avalynės ir kitų daiktų skyrimo kreipkitės į Klaipėdos miesto socialinės paramos centrą, Taikos pr. 76, 15 kab. Minėti daiktai išduodami: antradieniais / trečiadieniais – nuo 9.00 val. iki 11.45 val. ir pirmadieniais /  ketvirtadieniais – nuo 13.00 iki 16.00 val.

Informacija teikiama telefonu – 8-46-300706, el. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Centro administracija

Bernardinai.lt: Nuolatinė tėvų ir mokytojų komunikacija – būdas užtikrinti mokinių pažangą

Bernardinai.lt: Ugdome vaikų gebėjimą mylėti ir atjausti

Bernardinai.lt: Noriu suprasti „z“ kartą

Bernardinai.lt: Vaikų auklėjimas: kaip pagirti?

Bernardinai.lt: Mokiniams prieš egzaminus didesnį stresą dažnai sukelia patys tėvai

Lietuvos žinios: „Europos dugne: nelaimingi ir apsvaigę“

Ugdymo sodas: Patarimai, padėsiantys atpažinti pavojingą elektroninį laišką