Kviečiame į tėvų forumo susitikimą ,,Pažinti, patirti, atrasti“ sausio 21 d. 18 val. 108 kabinete.
 

Sign Info icon VIENKARTINĖS STIPENDIJOS GABIEMS IR TALENTINGIEMS VAIKAMS SKYRIMO TVARKOS APRAŠAS

 2017-2018 m.m. METŲ GARBĖS APDOVANOJIMAI:

Metų garbė (paskirtos vienkartinės stipendijos): 
Anastasija Derevianova (IVc) ir Edvinas Gelžinis (IVe)

PAGRINDINĖS NOMINACIJOS:
Metų balsas:
Paulius Šatavičius (IVa) ir Patricia Aleksa Atily (IVc);

Metų atradimas: 
Darius Cirtautas (IIIa);

Metų sportininkas: 
Ugnė Žvinklytė (IID) ir Martynas Šveikauskas (IIa);

Metų mokinė: 
Aistė Aleksejenkaitė (IIc);

Metų rėmėjas: 

UAB „Reborda“, p.Edvardas ir Daina Maliuk.

Šauniausia klasė – 1a (kl.vadovė Monika Šulcaitė-Jaunienė).

GERIAUSI DALYKO MOKOVAI:
Aistė Aleksejenkaitė (IIc) – vokiečių kalbos, 
Anastasija Derevianova (IVc) – rusų kalbos, 
Viktorija Golikova (IVb) – dailės,
Simona Batavičiūtė (IVb) – muzika,
Vesta Ašmenskaitė (IIIb) – informacinių technologijų,
Edvinas Mačiulis (IVb) – fizikos,
Darius Cirtautas (IIIa)– filmų kūrimo,
Vygantas Palilionis (IIIc)– turizmo ir mitybos,
Olegas Kovalenko (Ie) – technologijų,
Džiugas Sopickis (IIa) – istorijos,
Jonas Kondratas (IVe)– geografijos,
Rokas Česynas (IVb) – bilologijos,
Arūnas Litvinas (IIIb) – chemijos ir biologijos,
Kamilė Balčiauskaitė (IVb) – matematikos,
Gintarė Baškytė (IIIb) – anglų kalbos,
Ieva Palubinskaitė (IIb) – lietuvių kalbos.


Stipendijos 2016-2017 m.m.

Vienkartinė stipendija skirta Gyčiui Mažeivai už dalyvavimą įvairiuose konkursuose, prizinių vietų laimėjimą ir ilgametį dalyvavimą gimnazijos liaudiškos muzikos kapelos „Joginta“ veikloje.


Stipendijos 2015-2016 m.m.

Vienkartinė stipendija skirta Rokui Česynui už puikų mokymąsi ir akademinius pasiekimus miesto dalykinėse olimpiadose: Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8-10 klasių mokinių istorijos dalykinėje olimpiadoje laimėjus 2-ąją vietą, Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje – 3-iąją vietą, Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje 3-iąją vietą.

Vienkartinė stipendija skirta abiturientei Gretai Briedytei už puikų mokymąsi ir išskirtinius gabumus matematikos, fizikos, chemijos mokomuosiuose dalykuose, už tiriamąją veiklą ir aktyvų dalyvavimą gimnazijos muzikiniame gyvenime.

Išrinkti įvairių mokomųjų dalykų gabiausi mokiniai:
Simona Kurakina – lietuvių kalba,
Gytis Mažeiva – muzika,
Mantas Vičius – anglų kalba,
Anastasija Derevianova – rusų kalba, istorija,
Mantas Mauricas – informacinės technologijos,
Justas Pauga – kūno kultūra,
Rūta Drakšaitė – geografija,
Mantė Jermakovičiūtė – biologija.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti direktorės padėkos raštais.


Stipendijos 2014-2015 m.m.

Mokslo metų pabaigoje apdovanoti įvairių mokomųjų dalykų gabiausiųjų mokinių medaliais ir sertifikatais 9 mokiniai:
Simona Paulauskaitė (IVa kl.) – lietuvių kalbos,
Rūta Drakšaitė (IIIb kl.) – anglų kalbos,
Alisa Maksimova (Ivd kl.) – rusų kalbos,
Mantas Pliuškis (IVa kl.) – istorijos,
Donatas Zubavičius (IVd kl.) – matematikos, fizikos, informacinių technologijų,
Viktorija Skliuderytė (IVd kl.) – muzikos,
Sigitas Galdikas (IVd kl.) – kūno kultūros,
Karolis Jankauskas (IVd kl.) – geografijos,
Greta Briedytė (IIIb kl.) – chemijos,
vienkartinė stipendija už akademinius ir kitus pasiekimus skirta Rūtai Drakšaitei. 

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija