Savanorystė – tai altruistinė veikla, dalies savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties perdavimas dirbant visuomenei naudingą darbą ir negaunant už tai atlygio.
      


dpjc logo

          DPJC - savanoriška, nepolitinė, pelno nesiekianti, visuomeninė, labdaringa nevyriausybinė organizacija.Darželio g. 11, Klaipėda 


       Atviros jaunimo erdvės - tai Klaipėdos jaunimo centro struktūrinis padalinys, vieta Klaipėdoje, kur jaunimas gali dalyvauti išreikšdami save įvairiose veiklose. Čia planuojami įvairūs renginiai, konkursai. Nuolat vyksta įvairios veiklos, netradiciniai laisvalaikio leidimo būdai, užeik ir pamatysi. Tikrai rasi čia sau artimų asmenų, susidraugausi ir niekada nenorėsi iš čia išeiti, tai taps Tavo antri namai. Netiki? Pabandyk, surizikuok, ateik. Nebijok, visa tai nemokamai, ir neprivalai nieko daryti, gali tik dairytis arba gerti arbatą (atsinešk). Mes su Jumis bendrausime. Jeigu turite i-idėjų, pasiūlymų, išklausysime Jus ir padėsime išpildyti Jūsų norus, jeigu tie norai gražūs ir spalvoti. Atvirų jaunimo erdvių darbuotojai padės Jums realizuoti save, konsultuos visais klausimais kas susiję su renginiais, jaunimu, darbais, veiklomis, laisvalaikiu ir viskuo kas dedasi šiame "kosmose". Visada Jūsų lauksime: Klaipėdos jaunimo centro Atviros jaunimo erdvės, I. Simonaitytės g. 24 Naujakiemio suaugusiųjų gimnazija (2 aukštas, atskiras įėjimas). Klaipėda. 

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija