2018-2019 m.m. vykstantys projektai:

Klaipėdos „Varpo” gimnazija atidaro duris kaimyninių šalių mokytojams

Balandžio 8-10 dienomis mūsų mokykla įgyvendino dar vieną tarptautinį projektą, kurio metu Lenkijos pedagogai svečiavosi mūsų mokslo kalvėje ir sėmėsi patirties iš matematikos, chemijos ir anglų kalbos mokytojų. Svečiai ne tik stebėjo mūsų darbo metodus, bet ir pačios vedė pamokas „Varpo” gimnazistams. Visiems tai buvo įdomi patirtis. Sakome iki pasimatymo ir sėkmės kaimynams lenkams!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras nuo 2018 m. liepos 25 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje pradėjo įgyvendinti projektą „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“. Numatyta projekto pabaiga - 2020 m. sausio 25 d.

2019 m. balandžio 8 d. dešimtokams bus pradedamos skaityti paskaitos apie lytiškumą. Viso bus 8 paskaitos įvairiomis su lytiškumu susijusiomis temomis.  Projekto veiklos finansuojamos iš Europos socialinio fondo.
Daugiau informacijos: www.einvesticijos.lt.

Erasmus+ Design Thinking For Youth

Vasario 5-14 dienomis gimnazistai dalyvavo Erasmus+ jaunimo mainų projekte. Jo metu 17 dvyliktokų, lydimi anglų kalbos mokytojos Viktorijos Girdžiūnienės, vyko į Slovakiją susitikti su Rumunijos ir Slovakijos mokiniais. Projekto tema - verslumas. Mokiniai susipažino su „Design thinking“ (liet. mąstymo modeliavimo) metodu, mokėsi kurti naujo verslo viziją ir ją įgyvendinti. Be to, projekto metu juonuoliai turėjo galimybę susipažinti su kitomis kultūromis, lavinti savo kalbinę kompetenciją, peržengti kalbos barjerą, išmokti dirbti bendradarbiaujant daugiakultūrėse grupėse. Neapsakomi įspūdžiai ir, tikimės, visą gyvenimą išliksiantys prisiminimai parlydėjo mus atgal į Lietuvą, kuriai taip išdidžiai atstovavome kitataučiams draugams.

Nacionalinis projektas Pažink valstybę“

2018 m. rugsėjo mėn. įsijungėme į Ugdymo plėtotės centro drauge su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centru ir kitais partneriais įgyvendinamą projektą „Pažink valstybę“. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis Lietuvos viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias nacionalines ir regionines problemas, apsvarstyti jų sprendimo būdus.

Išsikelta problema: Kaip formuoti teigiamą požiūrį į skaitymą, stiprinti mokinių skaitymo gebėjimus, kokiomis veiklomis sudominti neskaitančius arba mažai skaitančius visuomenės narius, ypač paauglius?

Projektas „Svajok, veik, nebijok“

Lietuvos Respublikos Seimo nario A. Butkevičiaus autorinė programa skirta vyresniųjų klasių mokiniams. Ja siekiama paraginti jaunus žmones atrasti ir ugdytis lyderio savybes bei didesnį pasitikėjimą savimi.

2017-2018 m.m. įgyvendinti projektai

2016-2017 m.m. įgyvendinti projektai