Gimnazijos paramos sąskaita LT 69 7300 0100 0233 1567   Swedbank


Gerbiami tėveliai, mokytojai ir kiti gimnazijos rėmėjai,

Dėkojame Jums, kad esate su mumis bei  kasmet prisidedate prie gimnazijos rėmimo,  skirdami 1,2 %  nuo pajamų mokesčio. Gimnazijai labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos tam, kad kartu galėtume nuveikti dar daugiau darbų.

Šiais metais labai tikimės, kad su Jūsų pagalba pajėgsime užtikrinti būtiniausius mokinių kūrybinius poreikius, paremti jų idėjas bei iniciatyvas.

Kreipiamės  į Jus ir labai prašome ir šiais, 2024 metais iki gegužės 2 dienos, skirti 1,2% paramą Klaipėdos „Varpo“ gimnazijai, kuri  mums yra labai reikalinga.  Gimnazijos bendruomenės, ypač mokinių,  nuomone, lėšas  panaudotume svarbiems gimnazijos bendruomenės poreikiams patenkinti  bei  būtiniausioms  priemonėms įsigyti.

Paremti mus galite pasinaudodami įstatymo suteikta teise – dalį (iki 1,2%) sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, skirti Klaipėdos „Varpo“ gimnazijai.

Paramos deklaracija pildoma Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje adresu https://deklaravimas.vmi.lt

- Deklaracijos pateikimo instrukcija - Varpo gimnazijos paramai -

 

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija