Kovo 30 d. gimnazijoje vyko Lyderystės mokymai, kuriuos organizavo psichologė Jovita Šimkūnaitė.  Užsiėmimų tikslas: interaktyvių užsiėmimų metu dalyviai susipažins su asmeniniu lyderystės potencialu: tobulins bendravimo įgūdžius, bendradarbiaus ir dirbs užsibrėžto tikslo siekiančioje komandoje, mokysis konstruktyviai spręsti konfliktus, nustatys savo gimnazijos bendruomenės svarbiausias problemas ir numatys priemones joms spręsti. 2E klasės mokinės Juvendana Račkauskytė ir Monika Gailiūtė mokymų dalyviams pristatė kaip dirbti komandoje ir apie projektų rašymą, mokiniai gavo padalomosios medžiagos kaip kurti bendrą komandos ir savo asmeninius veiksmų planus bei atmintinę, kas svarbu planuojant ir rašant projektus.

Mokymų dalyviai – I-III klasių mokiniai.