Ankstyvą kovo 4-osios rytą Klaipėdos „Varpo“ gimnazistai mokyklos suolus iškeitė į pamokas kitaip - išvyko į sostinę Vilnių. Čia vyko istorijos, pilietiškumo, geografijos, matematikos, fizikos užsiėmimai . Mokiniai apsilankė Lietuvos Respublikos Seime, pagilino žinias apie Lietuvos Nepriklausomybės kelią. 2c ir 2d gimnazistai viešėjo Muitinės muziejuje, susipažino su valstybės sienų gynimo istorija, muitininkų darbu ir keisčiausia kontrabanda. Kiti dalyvavo orientacinėse varžybose, ieškojo paveldo objektų, svarbių nepriklausomybei vietų ir dingusio miesto. Taip pat moksleiviai turėjo galimybę apsilankyti Iliuzijų muziejuje. Kaip mums sekėsi, pažiūrėkite nuotraukų albume. Drąsiai sakome - įdomiai švenčiame valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną.