Kviečiame į tėvų forumo susitikimą ,,Pažinti, patirti, atrasti“ sausio 21 d. 18 val. 108 kabinete.
 

   Lapkričio 16 d. – tarptautinę Tolerancijos dieną – „Varpo“ gimnazijoje įvyko stebuklas. Pas mus atvyko svečiai, iš „Drugelio“ teatro, kurie rodė spektaklį „Didysis žodžių fabrikas“, pastatytą pagal Agnès de Lestrade knygą, režisierė Laura Šakurskytė–Žilinskienė. Spektaklio aktoriai – ypatingi, scenoje viršijantys savo galimybes – tai sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos viltis“ nariai. Aktoriai prabilo paprastais žodžiais apie gražiausią dovaną, kurią žmogus gauna gimdamas – sveiką intelektą. Sutrikusio intelekto žmonės, jautriai kalbėjo apie pigius ir brangius žodžius. Kaip kirviais dažnai švaistomės žodžiais, kurie parklupdo arba pakelia. 
   Žodis glosto ir muša... 
   Žodis daug gali, bet šįkart jų pakako nuoširdžių ir paprastų, kad atsimintume ir suprastume esminį dalyką – esame žmonės ir turime likti žmonėmis.
   Visi buvę salėje patyrėme gerumo pliūpsnį ir gerumo dalelę išsinešėme į namus. Pasak direktorės „šiandieną įvyko Kalėdos“.
Ačiū visiems dalyvavusiems spektaklyje ir dovanojusiems savo gerumą tiems, kam labiausiai jo reikia. 
Dėkojame režisierei Laurai ir aktoriams, tikėdamiesi, kad jie pas mus dar sugrįš 

Organizatorės teatro mokytoja Aušra ir socialinė pedagogė Silvija

tolerancijos spektaklis

© Klaipėdos „Varpo“ gimnazija